targiabsolwent2014 logoTargi Absolwent jak co roku zapraszają wszystkich uczniów, maturzystów, studentów do poszukiwań odpowiedniej drogi swojej kariery do czterech miast: Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry (edycja lubuska) oraz Piły i Leszna (edycja wielkopolska). Potrzebne informacje zdobędzie tu każdym kto myśli o dalszej nauce i rozwoju osobistym.

Edycja gorzowska Targów ABSOLWENT odbędzie się w dniach 4-5 marca w hali AWF przy ul. Słowiańskiej 1. W Zielonej Górze natomiast wystawcy zaprezentują się w dniach 11-12 marca w hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9.

Impreza zapozna maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z ofertą edukacyjną oraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju. Swoje propozycje zaprezentuje w każdej z edycji ponad 100 wystawców:

- szkoły wyższe, politechniki, uniwersytety;
- szkoły policealne, pomaturalne, ośrodki i instytuty szkoleniowe;
- szkoły ponadgimnazjalne: licea, technika, szkoły zawodowe;
- szkoły językowe, ośrodki językowe, certyfikacyjne.

Ważnym elementem imprezy są Targi Pracy i Kariery. Wydarzenie to organizowane jest z myślą o młodzieży rozpoczynającej karierę zawodową.

Kto odwiedza Targi?

Targi ABSOLWENT co roku odwiedzają tłumy maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów oraz studentów. Szeroka oferta kształcenia na różnych szczeblach zachęca do przyjścia na imprezę. Poprzednią edycję łącznie w czterech miastach odwiedziło około 10.000 osób. Uczniowie odwiedzają targi w grupach zorganizowanych z wychowawcami wg ustalonego harmonogramu, co zapewnia komfort zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Targi czynne będą w godzinach od 9.00 do 14.00.

Nie tylko nauka

Targi ABSOLWENT to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również możliwość znalezienia możliwości rozwoju osobistego, rozwijania talentów i zainteresowań oraz spędzania wolnego czasu. Dlatego podczas tegorocznej edycji targów, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się Happening ABSOLWENT 2014. Program obejmować będzie pokazy umiejętności zawodowych,

interaktywnych doświadczeń, występy grup tanecznych i muzycznych, pokazy sportowe: sporty walki, joga, fitness, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu, makijażu oraz wiele innych. W trakcie happeningu prezentują się studenci uczelni, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, słuchacze placówek policealnych, uczniowie szkół artystycznych oraz sportowcy.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej targów: www.absolwent.targi.pl
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->