zielona graWszystkim absolwentom przypominamy, że Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze i jednostki organizacyjne prokuratur okręgu zielonogórskiego zapraszają do odbycia 3-miesięcznych bezpłatnych praktyk pozwalających na zdobycie przydatnych umiejętności zawodowych z zakresu prac administracyjno-biurowych.


Praktykantem może zostać każda osoba, która w dniu rozpoczęcia praktyki nie ukończyła 30 roku życia i posiada wykształcenie przynajmniej gimnazjalne. Po zakończeniu praktyki istnieje mozliwość otrzymania zaświadczenia o rodzaju wykonywanej pracy i zdobytych umiejętnościach.


Aby przystąpić do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie o niekaralności, których wzory można pobrać ze strony internetowej www.zielona-gora.po.gov.pl. Należy dołączyć również list motywacyjny oraz życiorys. Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty w Prokuraturze Okręgowej w Zielonej Górze lub w wybranej prokuraturze rejonowej okręgu zielonogórskiego.***

Szegółowe informacje na temat praktyk zamieszczone sa na stronie: www.zielona-gora.po.gov.pl

 

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->